- UniMachines
- ›
- Elektrické obrábacie stroje
- ›
- Olovko elektrické obrábacie stroje
- ›
- Olovko elektrické obrábacie stroje CHARMILLES
- ›
- Olovko elektrické obrábacie stroje CHARMILLES ROBOCUT 220
Olovko elektrický výboj stroj CHARMILLES ROBOCUT 220
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 280 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 240 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Z-osi | 150 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| CNC riadenie | |
| Centrálne mazanie | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |











































