- UniMachines
- ›
- Elektrické obrábacie stroje
- ›
- Olovko elektrické obrábacie stroje
- ›
- Olovko elektrické obrábacie stroje CHARMILLES
- ›
- Olovko elektrické obrábacie stroje CHARMILLES ROBOFORM 20
Olovko elektrický výboj stroj CHARMILLES ROBOFORM 20
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Ukrajina |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka stola | 398.8 mm |
| Šírka stola | 299.7 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 299.7 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 248.9 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Z-osi | 248.9 mm |
| Maximálna dĺžka obrobkov (X) | 604.5 mm |
| Maximálna hmotnosť obrobkov (Z) | 398.8 mm |
| Maximálna šírka dielca (Y) | 182.9 mm |
| Maximálne zaťaženie stola | 199.6 kg |
| Dielektrikum Kapacita nádrže | 200 l |
| Výška stroja | 2362.2 mm |
| Dĺžka stroja | 1270 mm |
| Šírka stroja | 1193.8 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.848218 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CHARMILLES CNC CONTROL | |
| CNC riadenie | |











































