- UniMachines
- ›
- Elektrické obrábacie stroje
- ›
- Olovko elektrické obrábacie stroje
- ›
- Olovko elektrické obrábacie stroje MAKINO
- ›
- Olovko elektrické obrábacie stroje MAKINO EDNC 30 F
Olovko elektrický výboj stroj MAKINO EDNC 30 F
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 010225 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Dĺžka stola | 500 mm |
| Šírka stola | 350 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 300 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 250 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Z-osi | 250 mm |
| Celkový príkon | 7 kW |
| Hmotnosť stroja | 4.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Makino Makino | |
| CNC riadenie | |
| Časopis elektródy | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |









































