- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Odvalovacie stroje
- ›
- Odvalovacie stroje MODUL
- ›
- Odvalovacie stroje MODUL ZFWZ 1250 X 14 /II
Ozubenie stroj MODUL ZFWZ 1250 X 14 /II
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| Rok výroby | 1970 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna modul | 14 mm |
| Minimálna modul | 2 mm |
| Maximálny priemer ozubeného kolesa | 1400 mm |
| Hmotnosť stroja | 16000 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































