Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 01 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna modul | 10 mm |
| Minimálna modul | 1 mm |
| Maximálny priemer ozubeného kolesa | 1000 mm |
| Hmotnosť stroja | 9.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Mechanické | |
| Centrálne mazanie | |
| Chladený kvapalinou | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |











































