- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Odvalovacie stroje
- ›
- Odvalovacie stroje WMW MODUL
- ›
- Odvalovacie stroje WMW MODUL ZFWZ 630 CNC
Ozubenie stroj WMW MODUL ZFWZ 630 CNC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Rusko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj unplugged |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna modul | 10 mm |
| Minimálna modul | 2 mm |
| Maximálny priemer ozubeného kolesa | 710 mm |
| Priemer stola | 580 mm |
| Výška stroja | 2740 mm |
| Dĺžka stroja | 5700 mm |
| Šírka stroja | 1600 mm |
| Hmotnosť stroja | 9.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































