- UniMachines
- ›
- Plazmové a rezanie plynom stroje
- ›
- Rezanie plameňom stroje
- ›
- Rezanie plameňom stroje Soitaab
- ›
- Rezanie plameňom stroje Soitaab Lineacord PCN 50
Páliace stroj Soitaab Lineacord PCN 50
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| kraj | |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | Plazmové a rezanie plynom stroje Soitaab › |
| Výrobca | Soitaab › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 15000 mm |
| Šírka pracovného stola | 5000 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (Normálny oceľ) | 75 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (nerez oceľ) | 50 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (hliník) | 50 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X | 15000 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 10000 m/min |
| Maximálny posuv v osi Y | 10000 m/min |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 250 m/min |
| Celkový príkon | 70 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |

















































