- UniMachines
- ›
- Píly
- ›
- Pásové píly
- ›
- Pásové píly BERG SCHMID
- ›
- Pásové píly BERG SCHMID GBS 230 Super 60 AutoCut
Pásová píla BERG SCHMID GBS 230 Super 60 AutoCut
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 15647 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Celkový príkon | 1.8 kW |
| Výška stroja | 1830 mm |
| Šírka stroja | 900 mm |
| Dĺžka stroja | 1380 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.39 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| NC riadenie | |
| CNC riadenie | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |




















































