Pásová píla DAKE JOHNSON V-40
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | DK-14378 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer hriadeľa (znížiť na 90 stupňov) | 330.2 mm |
| Minimálna rýchlosť pílového pásu | 15.2 m/min |
| Maximálna rýchlosť pílového pásu | 1295.4 m/min |
| Výška stroja | 1981.2 mm |
| Šírka stroja | 1828.8 mm |
| Dĺžka stroja | 1524 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Vertikálna pásová píla | |









































