Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1982 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer hriadeľa (znížiť na 90 stupňov) | 420 mm |
| Minimálna rýchlosť pílového pásu | 20 m/min |
| Maximálna rýchlosť pílového pásu | 60 m/min |
| Celkový príkon | 1.8 kW |
| Výška stroja | 850 mm |
| Šírka stroja | 1400 mm |
| Dĺžka stroja | 2000 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.95 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































