Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1967 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | JV-19978TK/CK |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer hriadeľa (znížiť na 90 stupňov) | 254 mm |
| Minimálna rýchlosť pílového pásu | 15.2 m/min |
| Maximálna rýchlosť pílového pásu | 618.7 m/min |
| Výška stroja | 1600.2 mm |
| Šírka stroja | 914.4 mm |
| Dĺžka stroja | 1219.2 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.453592 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Vertikálna pásová píla | |









































