Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer hriadeľa (znížiť na 90 stupňov) | 300 mm |
| Minimálna rýchlosť pílového pásu | 19 m/min |
| Maximálna rýchlosť pílového pásu | 95 m/min |
| Výška stroja | 1700 mm |
| Šírka stroja | 2140 mm |
| Dĺžka stroja | 1880 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































