Pásová píla PRVOMAJSKA SELECT-O-MAT-320-S
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Na prijatie |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer hriadeľa (znížiť na 90 stupňov) | 320 mm |
| Minimálna rýchlosť pílového pásu | 20 m/min |
| Maximálna rýchlosť pílového pásu | 100 m/min |
| Celkový príkon | 5 kW |
| Výška stroja | 1500 mm |
| Šírka stroja | 2100 mm |
| Dĺžka stroja | 2300 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Siemens S7-1200 CPU 1212C | |
| NC riadenie | |
| Plynulé nastavenie rýchlosti pílového pásu | |
| Plynulé nastavovanie rýchlosti ramena | |
| Hydraulické pohon ramena | |
| Hydraulický zverák | |
| Automatický podávač materiálu | |
| Chladený kvapalinou | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |































































