Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Belgicko |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1100 mm |
| Šírka pracovného stola | 550 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 1200 kg |
| Vzdialenosť medzi rámami | 800 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1750 1/min |
| Celkový príkon | 7.5 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































