Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1977 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 12000 mm |
| Šírka pracovného stola | 2050 mm |
| Výkon pohonu vretena | 30 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 1300 1/min |
| Vzdialenosť medzi rámami | 2250 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 12000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 550 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Hmotnosť stroja | 100 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |











































