Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Ukrajina |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výška stroja | 5400 mm |
| Dĺžka stroja | 10300 mm |
| Šírka stroja | 7000 mm |
| Hmotnosť stroja | 44 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































