- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Lôžkové frézky
- ›
- Lôžkové frézky CORREA
- ›
- Lôžkové frézky CORREA Cf 20/20 (9691002)
Posteľ frézka CORREA Cf 20/20 (9691002)
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Španielsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Záruka 6 mesiacov |
| Technický stav | Po kompletnej rekonštrukcii |
| Inventárne číslo | 9691002 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2000 mm |
| Šírka pracovného stola | 700 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 3500 kg |
| Výkon pohonu vretena | 15 kW |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 800 mm |
| Výška stroja | 2450 mm |
| Dĺžka stroja | 5200 mm |
| Šírka stroja | 3127 mm |
| Hmotnosť stroja | 10 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)
-8-s.jpg)
-9-s.jpg)
-10-s.jpg)
-11-s.jpg)
-12-s.jpg)
-13-s.jpg)
-14-s.jpg)
-15-s.jpg)
-16-s.jpg)
-17-s.jpg)







































