Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | A2359851 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 12000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2600 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 250 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 180 mm |
| Výška stroja | 1800 mm |
| Dĺžka stroja | 3200 mm |
| Šírka stroja | 1200 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































