Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2300 mm |
| Šírka pracovného stola | 2300 mm |
| Počet rotačných rýchlostiach zvislou osou vretena | 25 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 35 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 0 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 0 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 0 mm |
| Celkový príkon | 20 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































