- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Lôžkové frézky
- ›
- Lôžkové frézky STANKOIMPORT
- ›
- Lôžkové frézky STANKOIMPORT 6М610Ф11
Posteľ frézka STANKOIMPORT 6М610Ф11
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Ukrajina |
| kraj | |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 45632 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 3150 mm |
| Šírka pracovného stola | 1000 mm |
| Výška stroja | 5500 mm |
| Dĺžka stroja | 10550 mm |
| Šírka stroja | 7000 mm |
| Hmotnosť stroja | 47500 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |










































