- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Lôžkové frézky
- ›
- Lôžkové frézky Tekwell
- ›
- Lôžkové frézky Tekwell Maximart MX-B5S
Posteľ frézka Tekwell Maximart MX-B5S
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Inventárne číslo | 14777 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1575 mm |
| Šírka pracovného stola | 425 mm |
| Výkon pohonu vretena | 5.5 kW |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1200 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 580 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 600 mm |
| Celkový príkon | 8.5 kW |
| Výška stroja | 2150 mm |
| Dĺžka stroja | 2400 mm |
| Šírka stroja | 1900 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Chladený kvapalinou | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |


















































