- UniMachines
- ›
- Vozíky
- ›
- Predné vysokozdvižné vozíky
- ›
- Predné vysokozdvižné vozíky BALKANCAR
- ›
- Predné vysokozdvižné vozíky BALKANCAR DV 1792 3,5 T
Predné vysokozdvižný vozík BALKANCAR DV 1792 3,5 T
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna nosnosť | 3.5 t |
| Maximálna výška zdvihu | 3300 mm |
| Výška vozíka | 2250 mm |
| Dĺžka vozíka | 3640 mm |
| Šírka vozíka | 1220 mm |
| Hmotnosť vozíka | 4.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Typ napájania: benzín | |
| Triplex stožiar | |















































