- UniMachines
- ›
- Plechové linky
- ›
- Priečne deliace linky
- ›
- Priečne deliace linky FORSTNER
- ›
- Priečne deliace linky FORSTNER KA-TS 1250 6/70
Priečne deliace linky FORSTNER KA-TS 1250 6/70
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 6621 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna hrúbka rezu plechu (Normálny oceľ) | 1 mm |
| Minimálna hrúbka plechu | 0.4 mm |
| Minimálna šírka plechu | 250 mm |
| Presnosť rezania | 0.5 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































