- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Radiálne vŕtačky
- ›
- Radiálne vŕtačky BERGONZI
- ›
- Radiálne vŕtačky BERGONZI FS 1000
Radiálna vŕtačka BERGONZI FS 1000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 35 mm |
| Maximálny priemer vŕtania do ľahkých kovov | 45 mm |
| Dĺžka ramena | 1000 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 60 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1350 1/min |
| Šírka základne | 650 mm |
| Výška stroja | 2000 mm |
| Dĺžka stroja | 1700 mm |
| Šírka stroja | 800 mm |
| Hmotnosť stroja | 2.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































