Radiálna vŕtačka CEGIELSKI HCP
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka ramena krmiva na stĺpci | 2200 mm |
| Výška stroja | 3400 mm |
| Dĺžka stroja | 3100 mm |
| Šírka stroja | 1000 mm |
| Hmotnosť stroja | 6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Centrálne mazanie | |
| Chladený kvapalinou | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |










































