Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 100 mm |
| Dĺžka ramena | 3000 mm |
| Počet rotačných rýchlostiach vretena | 21 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 15 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1500 1/min |
| Výkon pohonu vretena | 10 kW |
| Hmotnosť stroja | 13.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Kubický stôl | |













































