Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1977 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 100 mm |
| Dĺžka ramena | 2000 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 1900 1/min |
| Výkon pohonu vretena | 11 kW |
| Výška stroja | 3450 mm |
| Dĺžka stroja | 3100 mm |
| Šírka stroja | 1200 mm |
| Hmotnosť stroja | 7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































