Radiálna vŕtačka DONAU DR 40 DIGI
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | Vŕtačky DONAU › |
| Výrobca | DONAU › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 8911 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 50 mm |
| Dĺžka ramena | 600 mm |
| Výška stroja | 2480 mm |
| Dĺžka stroja | 1950 mm |
| Šírka stroja | 1350 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |

















































