Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1968 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 54 mm |
| Maximálny priemer vŕtania do ľahkých kovov | 44.5 mm |
| Minimálny dosah (minimálna vzdialenosť osi vretena od stĺpa) | 266.7 mm |
| Maximálny dosah (maximálna vzdialenosť osi vretena od stĺpa) | 800.1 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 30 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1440 1/min |
| Výkon pohonu vretena | 3.7 kW |
| Výška stroja | 2590.8 mm |
| Dĺžka stroja | 2413 mm |
| Šírka stroja | 1016 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Kubický stôl | |
| Chladený kvapalinou | |











































