Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1977 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 40 mm |
| Maximálny priemer vŕtania do ľahkých kovov | 50 mm |
| Dĺžka ramena | 1000 mm |
| Minimálna vzdialenosť od čela vretena od základne | 290 mm |
| Maximálna vzdialenosť od vretena k základni | 1200 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 52 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2000 1/min |
| Výkon pohonu vretena | 4 kW |
| Hmotnosť stroja | 2.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Kubický stôl | |













































