- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Radiálne vŕtačky
- ›
- Radiálne vŕtačky KIKINDA
- ›
- Radiálne vŕtačky KIKINDA RB-40 SPA
Radiálna vŕtačka KIKINDA RB-40 SPA
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj unplugged |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania | 39.7 mm |
| Dĺžka ramena | 1035 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 55 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2550 1/min |
| Výkon pohonu vretena | 2.4 kW |
| Výška stroja | 2150 mm |
| Dĺžka stroja | 1800 mm |
| Šírka stroja | 850 mm |
| Hmotnosť stroja | 2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































