Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Na prijatie |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 50 mm |
| Minimálny dosah (minimálna vzdialenosť osi vretena od stĺpa) | 1628 mm |
| Maximálny posuv vretena | 0.056 mm/s |
| Počet vretien | 1 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 2000 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2.5 1/min |
| Výška stroja | 3430 mm |
| Dĺžka stroja | 2665 mm |
| Šírka stroja | 1030 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Mechanická prevodovka pohonu vretena | |
| Automatický zdvih pinoly | |
| Elektromechanické zdvih ramena na stĺpe | |
| Naklápacie kubický stôl | |
| Byt strojný zverák | |
| Uhlová strojný zverák | |
| Redukčné púzdra pre vreteno | |
| Centrálne mazanie | |
| Chladený kvapalinou | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |

















































