- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Radiálne vŕtačky
- ›
- Radiálne vŕtačky TOS-MAS
- ›
- Radiálne vŕtačky TOS-MAS VR 8A-P1
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1981 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 80 mm |
| Maximálny priemer vŕtania do ľahkých kovov | 110 mm |
| Maximálny dosah (maximálna vzdialenosť osi vretena od stĺpa) | 2515 mm |
| Maximálna vzdialenosť od vretena k základni | 1800 mm |
| Počet rotačných rýchlostiach vretena | 30 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 9 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1400 1/min |
| Celkový príkon | 7.5 kW |
| Výška stroja | 3630 mm |
| Dĺžka stroja | 4000 mm |
| Šírka stroja | 1400 mm |
| Hmotnosť stroja | 10.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Chladený kvapalinou | |










































