- UniMachines
- ›
- Plechové linky
- ›
- Rovnacie stroje
- ›
- Rovnacie stroje SCHLEICHER
- ›
- Rovnacie stroje SCHLEICHER RML 6-70/160-300
Rovnanie stroje SCHLEICHER RML 6-70/160-300
| Čistá cena | 4687 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
PATYNA-METAL Wrocław
Krzysztof Patyna |
| Adresa | Górecka 83 |
| Mesto | WROCŁAW |
| Smerovacie číslo | 54-060 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 601793907 |
| Kategórie | Plechové linky SCHLEICHER › |
| Výrobca | SCHLEICHER › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna šírka plechu | 320 mm |
| Minimálna hrúbka plechu | 0.8 mm |
| Maximálna hrúbka plechu | 3 mm |
| Počet horných rovnacích valcov | 3 ks |
| Počet horných rovnacích valcov | 3 ks |
| Priemer z rovnacích valcov | 70 mm |
| Celkový príkon | 1.4 kW |
| Výška stroja | 1800 mm |
| Dĺžka stroja | 1300 mm |
| Šírka stroja | 1200 mm |
| Hmotnosť stroja | 1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































