- UniMachines
- ›
- Plechové linky
- ›
- Rovnacie stroje
- ›
- Rovnacie stroje VEB BLEMA GOTHA
- ›
- Rovnacie stroje VEB BLEMA GOTHA UBR 20X1600/1
Rovnanie stroje VEB BLEMA GOTHA UBR 20X1600/1
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna šírka plechu | 1600 mm |
| Maximálna hrúbka plechu | 20 mm |
| Počet horných rovnacích valcov | 5 ks |
| Počet horných rovnacích valcov | 6 ks |
| Celkový príkon | 75.2 kW |
| Výška stroja | 3800 mm |
| Dĺžka stroja | 5135 mm |
| Šírka stroja | 2620 mm |
| Hmotnosť stroja | 38.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Technická dokumentácia | |












































