- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá Matra Johnford
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá Matra Johnford TM 35
Sústruženie a frézovanie centrum Matra Johnford TM 35
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá Matra Johnford › |
| Výrobca | Matra Johnford › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 021119 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 772 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 500 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 3500 1/min |
| Počet nástrojových hláv | 12 ks |
| Počet poháňaných nástrojov vo veži | 12 ks |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Protiľahlej vreteno výkon | 15 kW |
| Dĺžka sústruhu | 3600 mm |
| Šírka sústruhu | 2000 mm |
| Výška sústruhu | 1850 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 6.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 18T | |












































