- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá MAZAK
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá MAZAK INTEGREX 300-IV T
Sústruženie a frézovanie centrum MAZAK INTEGREX 300-IV T
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 1532 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 760 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 630 mm |
| Priemer otvoru vretena sústruženie | 88 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 4000 1/min |
| Počet nástrojov v zásobníku | 9 ks |
| Celkový príkon | 30 kW |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi Y | 230 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 12.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| MAZATROL MATRIX | |
| Chip transporter | |
| Technická dokumentácia | |



















































