- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá MURATEC
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá MURATEC MT 12
Sústruženie a frézovanie centrum MURATEC MT 12
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Inventárne číslo | 2783 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 180 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 240 mm |
| Počet poháňaných nástrojov vo veži | 15 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 15 ks |
| Dĺžka sústruhu | 2700 mm |
| Šírka sústruhu | 1850 mm |
| Výška sústruhu | 1700 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 5.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Muratec - Fanuc 18i-TA | |
| C-os indexované | |
| Technická dokumentácia | |













































