- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá NAKAMURA TOME
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá NAKAMURA TOME NTX
Sústruženie a frézovanie centrum NAKAMURA TOME NTX
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá NAKAMURA TOME › |
| Výrobca | NAKAMURA TOME › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 1148.1 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 629.9 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena (sústruženie) | 18.7 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 3500 1/min |
| Maximálny výkon frézovacieho vretena | 11.2 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 80 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 16i-TB | |
| Bar podávač | |
| Chip transporter | |
| Hydraulické skľučovadlo | |
| Chladený kvapalinou | |














































