- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá Tongtai
- ›
- Sústružnícke a frézovacie centrá Tongtai HS - 22 M
Sústruženie a frézovanie centrum Tongtai HS - 22 M
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Záruka výrobcu |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 010021 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 200 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 220 mm |
| Priemer otvoru vretena sústruženie | 44 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 4800 1/min |
| Počet poháňaných nástrojov vo veži | 12 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| Fanuc Fanuc 0iTD mit Manue | |









































