- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy AMERICAN HUSTLER
- ›
- CNC sústruhy AMERICAN HUSTLER 20 X 78
Sústruh CNC AMERICAN HUSTLER 20 X 78
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá AMERICAN HUSTLER › |
| Výrobca | AMERICAN HUSTLER › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 34206 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 1981.2 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 508 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 254 mm |
| Priemer otvoru vretena | 76.2 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































