- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy BIGLIA
- ›
- CNC sústruhy BIGLIA Smart Turn S Extended
Sústruh CNC BIGLIA Smart Turn S Extended
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Inventárne číslo | 15259 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 1300 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 400 mm |
| Celkový príkon | 55 kW |
| Dĺžka sústruhu | 5600 mm |
| Šírka sústruhu | 2.3 mm |
| Výška sústruhu | 2500 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 11.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC Series 31i Model B5 | |
| Chip transporter | |
| C-os synchrónne | |




















































