- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy CINCINNATI
- ›
- CNC sústruhy CINCINNATI HAWK TC-150
Sústruh CNC CINCINNATI HAWK TC-150
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 500 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 300 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 250 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 215 mm |
| Priemer otvoru vretena | 51 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 5500 1/min |
| Počet nástrojových hláv | 1 ks |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 12 ks |
| Hmotnosť sústruhu | 3.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| VICKERS ACRAMATIC 2100 | |
| Chip transporter | |
| Revolverové hlavy | |













































