- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy DMG GILDEMEISTER
- ›
- CNC sústruhy DMG GILDEMEISTER Twin 42
Sústruh CNC DMG GILDEMEISTER Twin 42
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá DMG GILDEMEISTER › |
| Výrobca | DMG GILDEMEISTER › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Stroj nefunguje - neznámy zlyhanie |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Nemožno vykonať skúšobný - zlyhanie |
| Inventárne číslo | 060422 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 650 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 120 mm |
| Priemer otvoru vretena | 42 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 7000 1/min |
| Počet nástrojových hláv | 2 ks |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 24 ks |
| Počet poháňaných nástrojov vo veži | 24 ks |
| Celkový príkon | 65 kW |
| Hmotnosť sústruhu | 10.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Siemens Siemens Sinumerik 84 | |
| Bar podávač | |
| Bar feeder s barom časopisu | |
| C-os synchrónne | |
| Hydraulické skľučovadlo | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |













































