- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy DOOSAN
- ›
- CNC sústruhy DOOSAN Lynx 220 LY (C)
Sústruh CNC DOOSAN Lynx 220 LY (C)
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| Rok výroby | 2013 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Inventárne číslo | 02017 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 510 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 300 mm |
| Počet poháňaných nástrojov vo veži | 12 ks |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Dĺžka sústruhu | 3947 mm |
| Šírka sústruhu | 2548 mm |
| Výška sústruhu | 1920 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Fanuc 0i TD Manual Guide i | |
| Y-os | |
| Poháňané nástroje | |
| Technická dokumentácia | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)







































