- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy DOOSAN
- ›
- CNC sústruhy DOOSAN PUMA 400 LMB
Sústruh CNC DOOSAN PUMA 400 LMB
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| kraj | |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá DOOSAN › |
| Výrobca | DOOSAN › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 2155 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 770 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 357 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 30 kW |
| Priemer otvoru vretena | 132 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 2000 1/min |
| Počet nástrojových hláv | 12 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| Chip transporter | |
| C-os synchrónne | |















































