- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy DOOSAN
- ›
- CNC sústruhy DOOSAN PUMA TT 1800 SY
Sústruh CNC DOOSAN PUMA TT 1800 SY
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 2013 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 600 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 300 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 230 mm |
| Počet vretien | 2 ks |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 22 kW |
| Priemer otvoru vretena | 76 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 5000 1/min |
| Hmotnosť obrobku medzi hrotmi (max) | 120 kg |
| Hmotnosť sústruhu | 7.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
































































