- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy EMCO
- ›
- CNC sústruhy EMCO EMCO Turn 342 - DEFEKT
Sústruh CNC EMCO EMCO Turn 342 - DEFEKT
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Stroj nefunguje - elektrická porucha |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Nemožno vykonať skúšobný - zlyhanie |
| Inventárne číslo | 15755 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 300 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 340 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 150 mm |
| Počet nástrojových hláv | 10 ks |
| Celkový príkon | 20 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania poháňaného nástroje | 4000 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 2780 mm |
| Šírka sústruhu | 2110 mm |
| Výška sústruhu | 1710 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 2.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik | |




















































