- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy Gildemeister
- ›
- CNC sústruhy Gildemeister CTX 210 V3
Sústruh CNC Gildemeister CTX 210 V3
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá Gildemeister › |
| Výrobca | Gildemeister › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 241721 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 339 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 290 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 160 mm |
| Priemer otvoru vretena | 45 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 10 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 6000 1/min |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 6 ks |
| Počet poháňaných nástrojov vo veži | 6 ks |
| Dĺžka sústruhu | 2885 mm |
| Šírka sústruhu | 3865 mm |
| Výška sústruhu | 1720 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 4.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Fanuc Fanuc 32i | |



















































