- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy Gildemeister
- ›
- CNC sústruhy Gildemeister CTX 310
Sústruh CNC Gildemeister CTX 310
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá Gildemeister › |
| Výrobca | Gildemeister › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 310 mm |
| Priemer otvoru vretena | 50 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 5000 1/min |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 12 ks |
| Dĺžka sústruhu | 2900 mm |
| Šírka sústruhu | 1500 mm |
| Výška sústruhu | 1800 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 3.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
















































